Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Město Frenštát pod Radhoštěm leží k údolí, které obklopují hory a kopce. Jednou z nejznámějších je bájná hora Radhošť. Pokud zůstanete ve městě, můžete navštívit náměstí s renesanční radnicí s přístupnou věží, ze které je krásný výhled do okolí. Ve vstupu do radnice si můžete prohlédnout originál sochy Radegasta od známého sochaře Albína Poláška. Ve městě se nachází Muzeum, ve kterém jsou k vidění krátkodobé expozice. 

Skokanské můstky - Horečky, Frenštát pod Radhoštěm

Město Frenštát pod Radhoštěm proslavil světoznámý skokan na lyžích, olympijský vítěz a mistr světa Jiří Raška. Můžete si zde prohlédnout skokanský areál. Ke skokanskému můstku vede trasa po 428 schodech, na kterých jsou umístěné informační tabule s otázkami zaměřené na sport. Pro méně zdatné vede k můstku také cesta, po které můžete dojet autem. 

Beskydské nebe, Frenštát pod Radhoštěm

Kousek od skokanských můstku se nachází stezka korunami stromů, Beskydské nebe. Jedná se o bezbariérovou trasu s expozicí ze Života v korunách stromů. Největší atrakce je 85 metrů dlouhý vzdušný chodník, který začíná i končí kousek od amfiteátru. V létě se v amfiteátru konají hudební akce. 

Aquapark, Frenštát pod Radhoštěm

Moderní aquapark, který nabízí plavecký a dětský bazén, tobogán, masážní trysky, proudový kanál, vodní hřib, sklazavky, brouzdaliště. V areálu je také občerstvení s posezením a volejbalové hřiště. Areál se nachází při vjezdu do města od Kopřivnice. 

Ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Náš penzion Ibex v Kozlovicích je jen 8 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Pokud pojedete do Kozlovic od Zlína, pojedete na Rožnov pod Radhoštěm, kde odbočíte na Frenštát pod Radhoštěm. Ve Frenštátě pod Radhoštěm dojedete na kruhový objezd u supermarketu Albert a dáte se rovně směrem na Tichou. V Tiché se dáte směrem na Frýdek-Místek a Kozlovice. V Kozlovicích už uvidíte naše informační cedule. Jízda autem trvá necelých 15 minut od Frenštátu pod Radhoštěm. V případě potřeby nám zavolejte +420 777 125 370 nebo pooužijte GPS navigaci 49.6028594N, 18.2559014E.

Kontaktní formulář

Napište nám do níže uvedeného formuláře nebo na e-mail kozlovicecs@seznam.cz.
V nejbližším možném termínu odpovíme.

CAPTCHA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete