Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem se nacházejí v malebné krajině, kterou obklopují krásné hory Ondřejník, Velká Stolová a Malá Stolová. Kunčice pod Ondřejníkem jsou vyhledávanýcm místem pro milovníky turistiky, paraglidingu a překrásné přírody. 

Dřevěný kostelík sv. Prokopa a Barbory, Kunčice pod Ondřejníkem

Ruský kostelík patří mezi významné památky obce. Je zajímavý také z toho důvodu, že v roce 1931 byl přivezený z obce Hliňanec u Mukačeva z Podkarpatské Rusi. V roce 2014 byla provedaná celková rekonstrukce a dnes můžete v kostelíku obdivovat jeho interiér. 

Turistické trasy Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem jsou východiskem na řadu turistických cílů. Můžete vytarizit na tyto tury: Kolem Stolové hory (7,5 km), Starou Valašskou cestou (10 km), Naučná stezka Skalka (13,5 km), Naučná stezka Chodníky v podbeskydí (3,5 km), Kolem Ondřejníku (6,4 km).

Ubytování Kunčice pod Ondřejníkem

Penzion Ibex Kozlovice je z Kunčic pod Ondřejníkem vzdálen pouze 9 km, což je cca 15 minut jízdy autem. Pokud pojedete od Ostravy, projedete Čeladnou a Kunčicích pod Ondřejníkem se dáte směrem na Frenštát pod Radhoštěm. Na kruhovém objezdu u kostela odbočíte do prava a pojedete směrem na Tichou. V Tiché už se můžete držet směrových ukazatelů na Kozlovice. Kozlovice Vás přivítají malebnou a krásnou přírodou. V obci Kozlovice pojedete obcí směrem na Palkovice a po cestě už Vás budou navigovat směrovky. V případě potřeby nám zavolejte +420 777 125 370 nebo pooužijte GPS navigaci 49.6028594N, 18.2559014E.

Kontaktní formulář

Napište nám do níže uvedeného formuláře nebo na e-mail kozlovicecs@seznam.cz.
V nejbližším možném termínu odpovíme.

CAPTCHA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete