Olešná

Olešná

Rekreační oblast Olešná je ideální místo pro trávení Vaší aktivní dovolené. 

Aquapark Olešná

Aquapark Olešná nabízí možnost letního koupání ve venkovních bazénech, dva tobogány, čtyřdráhovou skluzavku, 50 metrů dlouhý plavecký bazén, relaxační bazén s masážními lavicemi a dětský bazén se skluzavkou. Letní aquapark Olešná patří mezi největší a nejmodernější nerezové aquaparky v ČR. Teplota v bazénech je 28 stupňů. Krytý aquapark Olešná nabízí různé atrakce jako je divoká řeka, tobogán s videoprojekcí, proudový kanál s houpacím bazénkem, masážní trysky, whirlpool a dětský nerezový bazén. Teplota v bazénech je 31 stupňů. K dispozici je také saunový svět.

Přehrada Olešná

Přehrada Olešná je vyhledávaným místem pro ježdění na in-line bruslích. Stezka je dlouhá 4,5 km a funguje zde i půjčovna bruslí. Stezku můžou využívat i cyklisté, koloběžkáři a příznivci běhání. Na obou březích přehrady Olešné je možnost rybaření. Pro ty, kteří dávají přednost koupání a opalování v přírodě, je Olešná ideálním místem. 

Ubytování Olešná

Přehrada Olešná je od penzionu Ibex v Kozlovicích vzdálená jen 10 minut jízdy autem. U nás najdete především klid a pohodlí s krásným wellness centrem, které můžete využít jen pro sebe. U přehrady Olešná se dáte směrem na Palkovice, které projedete celé, bude následovat malá obec Myslík a pak už jste v Kozlovicích, kde na křižovatce odbočíte do prava a po levé straně už uvidíte penzion Ibex. V případě potřeby nám zavolejte +420 777 125 370 nebo použijte GPS navigaci 49.6028594N, 18.2559014E.

Kontaktní formulář

Napište nám do níže uvedeného formuláře nebo na e-mail kozlovicecs@seznam.cz.
V nejbližším možném termínu odpovíme.

CAPTCHA

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete